Hilton San Diego Mission Valley

San Diego
Hilton Mission Valley San Diego
7.8 İyi
1789 yorum

Hilton San Diego Mission Valley

901 Camino Del Rio South, San Diego, ABD Haritayı göster
San Diego şehrindeki Fleet Science Center Müzesi'a 3 km mesafede bulunan Hilton San Diego Mission Valley, jakuzi, sıcak küvet sunmaktadır. Konuklar, ısıtmalı açık havuzunda yüzebilirler. Tesis vadi manzaralıdır.
Tesis, San Diego River nehrine 14 dakikalık yürüme mesafesinde ideal konum konumda yer alır. San Diego Doğa Tarihi Müzesi otele 3,1 km, San Diego Uluslararasi havaalanına ise 5 km uzaklıktadır. Mission Valley Center tren istasyonu otele sadece 950 metre uzaklıktadır.
Bu konforlu otelde laptop tipi bir kasa, çalışma masası ile donatılmış 352 oda vardır.
Hilton San Diego Mission Valley'nin konuklarına kapsamlı açık büfe kahvaltı servisi yapılır. Misafirler spor barında bir içecekle dinlenmeye davet edilir. Suşi bar Fuji, otelden yalnızca 5 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir.
+ Daha fazla - Daha az
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • 24 saat hizmet
  • Giriş/Çıkış
  • Yüzme havuzu
  • Fitness/Spor Salonu
  • Spor aktiviteleri
  • Spa ve rahatlama
  • Yerinde Yemek
  • + Daha

Harita

Turistik yerler

San Diego'nun
Turistik yerler
  • Thomas Jefferson Law Review - 2.3 mi
  • California Western School Law - 2.9 mi
  • Qualcomm Stadium - 2.6 mi
  • Hillcrest San Diego - 1.1 mi
  • LA Jolla - 2.3 mi
  • San Diego Hayvanat Bahçesi - 2.0 mi
  • Artisan Row - 1.1 mi
Havalimanları
  • San Diego International Airport - 2.9 mi
Tren istasyonları
  • Coaster Old Town Station - 2.7 mi

Odalar ve Müsaitlik Durumu

Bekleyin lütfen, sizin için müsait odaları arıyoruz.
Olanaklar

Genel tanıtım

  • Tesis genelinde sigara içilemez
  • Otel genelinde ücretsiz Wi-fi mevcuttur
  • Otopark
  • Emanet kasası
  • 24 saat resepsiyon
  • Hızlı check-in/ -out
  • Evcil hayvan yasaktır
  • Engelliler için Odalar/ İmkanlar
  • Tekerlekli sandalye erişimi/girişi
  • 24 saat güvenlik
  • Antialerjenik odalar
  • Asansöz
  • ATM/ Para çekme makinesi
  • Satış makineleri
  • Duman dedektörleri
  • Yangın söndürücü

Yemek

  • Restoran
  • Bar/ Lounge alanı

Spor ve Dinlenme

  • Açık yüzme havuzu
  • Jakuzi
  • Fitness merkezi
  • Golf kortu

Hizmetler

  • Oda servisi
  • Temizlik servisi
  • Çamaşırhane
  • Kuru temizleme
  • İş merkezi
  • Toplantı/ Ziyafet imkanları
  • Faks/Fotokopi çekme
  • Mutlu saatler

Oda imkanları

  • Klima
  • Isıtma
  • Oturma alanı
  • Bahçe mobilyası
  • Çay ve kahve imkanları
  • Ütü olanakları
  • Banyo küveti
  • Ücretsiz banyo malzemeleri
  • Düz ekran TV
  • Direkt hatlı telefon
  • AM/FM çalar saat
  • Perdeler
Genel Olanaklar
  • Ücretsiz Wi-Fi
  • 24 saat hizmet
  • Giriş/Çıkış
  • Yüzme havuzu
  • Fitness/Spor Salonu
  • Spor aktiviteleri
  • Spa ve rahatlama
  • Yerinde Yemek

Otel Politikası

Giriş: 16:00-23:59 arası
Çıkış: 12:00'a kadar
  • Çocuklar ve ekstra yataklar
  • Odaya hiçbir bebek karyolası verilmemektedir.
Tarihleri giriniz
Tarihleri giriniz
Ça 26 Aug
Pe 27 Aug
Konuklar
San Diego'nun otelleri aranıyor